Výprava Sekáčů do Litoměřic 13. – 15.10.2023

Spát budeme ve skautské klubovně. Budeme natáčet film, procházet se podzimním Českým středohořím (Radobýl) a zahrajeme si velkou špionážní hru v tajemných uličkách Litoměřic. Páteční večeři a sobotní snídani si kluci povezou z domova. Ostatní jídla si společně zajistíme a uvaříme.
Sraz: v pátek 13. října v 17:40 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi.
Konec akce: v neděli 15. října v 16:00 přijdeme na vlakové nádraží ve Staré Boleslavi (včas budeme informovat o případném zpoždění).
S sebou: 400 Kč na účastnický poplatek, KPZ, batoh, spací pytel, karimatka, přezůvky, pyžamo, pláštěnka, svetr, kšiltovka, náhradní ponožky a trencle, tužka, zápisník, kapesní nůž, hrací šátek, hygiena (KARTÁČEK NA ZUBY, zubní pasta, mýdlo, ručník), svítilna, ešus, plechový hrnek, příbor, utěrka, jídlo na páteční večeři a sobotní snídani.
Na sebe: kroj a šátek, větrovka, popř. mikina, dobré boty do terénu (dobře prošlápnuté), umazatelné a roztrhatelné oblečení.