Výprava Gepardů do Nymburka a Výprava Orlů do Hradce Králové ve stejném víkendu 20.-22.10

Výprava Gepardů

Gepardi pojedou do Nymburka. Sraz bude v pátek 20.10 ve 15:30 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi, návrat v neděli 22.10 kolem 14:00 tamtéž. V plánu je výlet kolem Labe, dovednostní aktivity a také si zahrajeme i nějaké hry.
S sebou:
– klasické vybavení na výpravu (budeme potřebovat karimatku)
– vybírat budeme 350 Kč
– páteční večeři a sobotní snídani
– šátek na hry
– skautskou stezku
– v kroji nepojedeme, pojedeme družinových tričkách

Výprava Orlů

Orli pojedou do Hradce Králové. Sraz bude v pátek 20.10 ve 15:45 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi a návrat v nědeli 22.10 kolem 16:00 tamtéž.

Program výpravy zahrnuje:

Výlet do přírody.
Návštěvu lanového parku.
Prohlídku historického centra Hradce Králové.
Možnou návštěvu továrny a galerie Petrof Pianos.
Zároveň se vynasnažíme společně vytvořit naší další družinovou insignii, a to družinový pokřik, zahrát si nějaké hry a navést kluky na vlnu skautingu v naší věkové kategorii.

Co si s sebou zabalit do batohu:

550 Kč, jakožto účastnický poplatek (pakliže nám něco zbude, tak jej rozdělíme zpět účastníkům),
spacák a karimatku,
páteční večeři a sobotní snídani,
láhev na pití,
vhodné oblečení do podzimní přírody (ideálně vícero vrstev, ať je mohou kdyžtak postupně sundávatnahrávat) a na spaní,
pláštěnku (pro jistotu),
dobře prošlápnuté boty,
šátek (popř. kroj), pokud ho máte,
bačkory (do klubovny doporučujeme),
hygienu,
svítilnu,