Podpořte nás

Těžko bychom mohli fungovat bez podpory našich přátel a partnerů.

Díky dotacím, grantům, sponzorským darům, materiální pomoci či práci dobrovolníků zajišťujeme akce, které pomáhají dětem v seberealizaci a učí je smyslu pro fair-play.

Podpořte nás – konkrétní forma pomoci závisí jen na vás. Níže na stránce najdete, jaké máte možnosti.

Děkujeme za podporu

erby

Městu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav za zapůjčení prostor na klubovny a každoroční finanční příspěvek na činnost.

chmels ban

Firmě CHMELS – projekty a systémy s.r.o. za každoroční příspěvek na činnost.

veolia.ban

Nadačnímu fondu Veolia za grant na dovybavení tábora 2019. Další podrobnosti zde.

A dalším sponzorům a rodičům za menší i větší dary.

Jak můžete pomoct i vy?

Šiřte naše dobré jméno

• Pomozte nám šířit skautskou myšlenku do světa. Řekněte o skautech známým a kamarádům, zbytku rodiny. Doporučte některý z našich oddílů.

Zapojte se do práce u oddílu

• Vedoucí jednotlivých oddílů občas potřebují krátkodobou pomoc a velmi uvítají zájemce z řad rodičů dětí i jejich přátel. Zkuste se informovat o pomoci s opravou klubovny nebo se jen podělte o své znalosti. Nabídnout můžete i materiální podporu, kterou využijeme během naší běžné činnosti.

Staňte se sponzorem našeho střediska

• Sponzorským darem můžete podpořit naše středisko nebo akci, kterou pořádáme. Finanční prostředky poslouží například na opravu klubovny nebo nákup nového vybavení.