R&R

Kluci a holky ze střední či vysoké školy.

Roveři a rangers si svůj program určují víceméně sami – v menších skupinách tzv. roverských kmenech. V této partě společně rozhodují o akcích, které podniknou.

Poznávej nové kultury, trénuj jazykové dovednosti, zkus klasické i netradiční sporty (horolezectví či rafting), cestuj na kolech nebo uspořádej kulturní akci. Na přátele, které ti roverský kmen přinese, se budeš moci spolehnout.

Počítáme s každým, kdo chce být aktivní a rozvíjet sebe i svět okolo. Ve skupině vrstevníků, které baví podobné věci, roveři realizují společné projekty.

Zároveň se zapojují do programů, kde mohou realizovat své nápady nebo pomáhat druhým. Jsou nepostradatelní při aktivitách dětských oddílů, ale i dalších projektech ve své obci nebo městě.