Výprava skautů a Sekáčů do Nymburka

Následující informace jsou psány optikou 2. oddílu. Je pravděpodobné, že pro Sekáče platí identicky, věřte ale primárně informacím od svého oddílu.

O víkendu 24. – 26. listopadu pojedeme na výpravu do Nymburka. V sobotu nás čeká kratší procházka, cvičný závod připravený skauty pro vlčata a několik společných her. Neděli věnujeme samozřejmě hrám, ale i pochodu do Poděbrad odkud následně chytíme vlak do Boleslavi.

• odjezd: v pátek vlakem z nádraží ve Staré Boleslavi v 17:58, sraz v 17:45
  • návrat: v neděli vlakem na nádraží ve Staré Boleslavi v 15:54
  • s sebou:
    • 500Kč
    • večeři na pátek
    • snídani na sobotu
    • obvyklé vybavení a oblečení do listopadové přírody
    • spacák a karimatku
    • na sebe kroj k odjezdu
    • ešus a příbor
    • lahev na vodu nebo termosku
    • Může se hodit též menší batoh na sobotní výlet, případně se můžete dohodnout s kamarády a vzít jen jeden do skupinky.

Družiny si též pro sebe musí zajistit vaření sobotního oběda podle vlastní volby a nedělního oběda z dodaných surovin. Kotlíky a vařiče samozřejmě lze zapůjčit z klubovny. Nabízíme, že pokud dáte nejpozději v pátek brzy ráno vědět Vojtovi, co byste z klubovny chtěli, vyzvedne to a donese na nádraží. Suroviny na vaření budeme nakupovat až v Nymburce, můžete si tedy vymýšlení sobotního oběda nechat s družinou až na pátek.