Víkendovka Sekáčů 22. – 24.9.2023 s kárami na sever od Boleslavi

Vyrazíme s kárkama do Sojovického lesa. Spát budeme ve stanech. Budeme tábořit, hrát hry a pozorovat přírodu. Páteční večeři a sobotní snídani si kluci přinesou z domova. Ostatní jídla si společně zajistíme a uvaříme. Kárky mají velkou nosnost, v pohodě uvezou každému kromě spacáku i deku navíc, zimní bundu i kulicha a další obklečení, pokud by se bál zimy.
Sraz: v pátek 22. září v 18:25 u klubovny na Dolíku.
Konec akce: v neděli 24. září kolem 16:00 přijdeme ke klubovně (včas budeme informovat o případném zpoždění).
S sebou: batoh, spací pytel, karimatka, pláštěnka, mikina, větrovka, kšiltovka, náhradní ponožky a trencle, tužka, zápisník, kapesní nůž,  pyžamo, plavky, hrací šátek, hygiena (KARTÁČEK NA ZUBY, zubní pasta, mýdlo), svítilna, ešus, plechový hrnek, příbor, jídlo na páteční večeři a sobotní snídani + dle uvážení repelent (doporučujeme kvůli klíšťatům).
Na sebe: kroj a šátek, dobré boty do terénu (dobře prošlápnuté), umazatelné a roztrhatelné oblečení.