staroboleslavská SiRKa

V brandýském srubu proběhl rádcovský kurz SiRKa, který úspěšně absolvovalo 8 našich skautů a skautek! Za víkend zvládli naplánovat výpravy, odvést schůzku, vyřešit krizové situace, i si jen tak zablbnout.

Přípravu a průběh si vzali pod palec Vašek, Smiley, Jula a Hanka spolu s pomocí servis teamu Škrtátko, který tvořily Zuzka a Lily. Celý víkend proběhl v dobré náledě a pořádném pracovním nasezení.

Vícero fotek a videí najdete v galerii.

O prvním březnovém víkendu (t.j. 3.-5.3.2023) proběhne vzdělávací středisková akce nejen pro naše rádce a rádkyně, ale i pro zájemce, kteří přemýšlí o skautském vzdělávání.

Nabízíme Ti inspiraci, své zkušenosti a užitý víkend v Polabí.

Sejdeme se v pátek 3.3. v 17:00 v brandýském srubu, jež nám bude pevnou základnou. Skončíme i zde v neděli kolem 12:00.

Sebou budeme potřebovat: věci na ven i dovnitř, přezuvky, boty na delší procházku psací potřeby, skautský kroj a šátek, páteční večeři a buchtu na snídani 200 Kč, případně nástroje a hry na večer.