Taneční zábava a setkání 2023

Dobrý den! Nazdar!

Rádi bychom všechny členy našeho střediska pozvali na Taneční zábavu staroboleslavských skautů letos s myšlenkou “Protančeme se skrz charleston až po disko!”.

Bude se konat v sobotu 28. ledna 2023. Přicházejte od 16:30, kdy začíná výuka základních společenských tanců. V 17:00 je pak oficiální zahájení. Konce akce máme dva – celá akce bude končit ve 22:30, ale dvě hodiny před tím začne část nesoucí název Taneční setkání, které je určeno nejen roverstvu a vedoucím, zájemcům z řad skautů a skautek, ale i rodičům a přátelům střediska, kteří si chtějí zatančit. Celá akce bude probíhat v prostorách tělocvičny u Karla IV.

Co na Vás čeká?

• pro zájemce výuka tanců – od 16:30
  • zahájení akce – v 17:00
  • tančení i hry
  • zábavný doprovodný program; například. justdance, nebo fotokoutek
  • program pro RR, rodiče a zájemce z řad skautů a skautek – od 20:30

Co si vzít na sebe a co přinést?

• oblek/šaty + skautský šátek (s výjimkou rodičů)
  • nebarvící společenská obuv, na střevíčky s podpatkem chrániče
  • Budeme rádi, když každý přinese něco k občerstvení. A aby se náhodou nestalo, že se nám sejde šest bábovek, tak přikládáme sdílenou tabulku, do které si prosím každý zapište, co máte v plánu přinést.
  • Zároveň Vás prosíme, abyste si s sebou vzali vlastní plecháček.

Těšíme se na Vás na parketu!