Výprava Medvědů do Zboží 10. – 12.1.2020

Sraz v pátek 10.1. v 17.40 na vlakovém nádraží ve Staré Boleslavi. Návrat tamtéž v neděli v 15.54 hod.

Spíme na Lubošově chalupě.

S sebou večeři na pátek, snídani na sobotu, 300 Kč, spacák, karimatka není třeba, kartáček na zuby, ručník, více náhradních ponožek, náhradní podvlíkačky, náhradní boty, přezůvky, rukavice, kroj, zápisník a tužku, brožurku Skautská stezka, uzlovačku, KPZ, lahev na vodu, ešus, lžíci, nůž, sirky, brusle (kdo nemá a chce bruslit, může si na stadionu půjčit), lyžařskou nebo cyklistickou přilbu, plavky krátké (s nohavicemi nás do bazénu nepustí).  Vše pěkně sbaleno do batohu, aby se na něm nic nebimbalo.  Na sebe dobré boty, teplé a umazatelné oblečení, skautský šátek, čepici.

Brusle a přilbu nechte v samostatné tašce, na nádraží je vybereme a pošleme autem.